НОВИНИ

У Варшаві відкрили дводенний саміт НАТО

Під час церемонії відкриття Альянсу хвилиною мовчання вшанували усіх військовослужбовців країн НАТО, які загинули у різноманітних місіях.

У Варшаві президент Польщі Анджей Дуда і генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг відкрили дводенний саміт НАТО. Про це інформують ЗМІ.

«Цей саміт буде важливим, на ньому будуть прийняті важливі рішення… Сьогодні ми здійснюємо кроки зі збільшення нашої присутності в Польщі, Литві, Латвії та Естонії, а також у південно-східній Євопі», – заявив під час відкриття саміту Столтенберг.

Він додав, що Альянс посилюватиме свої оборонні можливості у реакції на існуючі загрози.

Під час церемонії відкриття Альянсу хвилиною мовчання вшановано усіх військовослужбовців країн НАТО, які загинули у різноманітних місіях.

Нагадаємо, учасники саміту зосередяться на питаннях загроз, які є у східному та південному сусідстві Альянсу, а також приймуть важливі рішення про розміщення бойових військових підрозділів країн НАТО у Польщі та балтійських країнах.

Українську делегацію на саміті очолює Президент Петро Порошенко. У суботу відбудеться засідання комісії «Україна – НАТО».

У саміті візьмуть участь 18 глав держав, 21 глава урядів, 41 міністр закордонних справ та 39 міністрів оборони. На саміт зареєструвалося понад 2,1 тис. делегатів із 65 національних делегацій і делегацій міжнародних організацій (НАТО, ЄС, ООН, Світового банку), акредитувалося понад 2 тис. журналістів.

Нагадаємо, 8 липня о 10:00 за Київським часом розпочався саміт НАТО у Варшаві, який триватиме два дні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.