НОВИНИ

Штайнмаєр застеріг партнерів по НАТО від «зайвих загострень» з Москвою

Він назвав посилення НАТО та діалог з РФ двома сторонами однієї медалі.

Голова МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив про побоювання щодо послаблення безпеки у Європі через необдумані конфлікти між НАТО та Росією. Таку заяву він зробив під час інтерв'ю німецькій медіагрупі Funke, передає DW.

«Нашою спільною метою має бути те, щоб після двох з половиною тяжких років знову досягнути більшої безпеки - для всіх у Європі. Ми не маємо права допустити рецидиву нової-старої конфронтації», - сказав він.

Заходи взаємної підстраховки НАТО в Східній Європі та готовність до діалогу між Заходом та Москвою – «дві сторони однієї й тієї самої медалі», вважає Штайнмаєр. «Одне неможливе без іншого, але й інше без першого не має жодного сенсу», - сказав міністр.

Водночас він застеріг партнерів Берліна у Північноатлантичному альянсі від «зайвих загострень» ситуації, які можуть мати наслідком «хибне сприйняття» кроків НАТО. В такому разі результатом може стати «не посилення, а послаблення безпеки для Європи», зазначив Штайнмаєр.

Нагадаємо, сьогодні, 8 липня, у Варшаві стартує черговий саміт НАТО, на який вирушив також президент України Петро Порошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.