НОВИНИ

Нацрада заборонила трансляцію в Україні ще дев'яти російських телеканалів

Рішення прийняли одноголосно.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 7 липня виключила з переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції на території України, 9 російських телеканалів. За ухвалення відповідного рішення під час сьогоднішнього засідання члени Нацради проголосували одностайно.

Йдеться про телеканали «Улыбка ребенка», «Психология 21», «Охота и рыбалка», «Православная телекомпания «Союз», Amazing Life, Look TV, «Мини Муви», «Настоящее Смешное Телевидение» і Footschool TV.

Як повідомив очільник регулятора Юрій Артеменко, ці телеканали транслювали рекламу, яка не адаптована до вимог українського законодавства, що і стало основною причиною рішення регулятора.

Читайте також: В Україні заборонили ретрансляцію ще 15 російських телеканалів

Як повідомлялося,  Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення на своєму засіданні 12 травня заборонила мовлення трьох російських телеканалів "Вопросы и ответы", "Усадьба-ТВ" та "Домашние животные". Причиною заборони стало порушення мовниками вітчизняного законодавства про рекламу.

Нагадаємо, більшість російських телеканалів були заборонені ще в 2014 році під час активної фази агресії РФ проти України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.