НОВИНИ

На Чернігівщині через отруєння хімікатами заборонили купатися в річці Остер

За даними лабораторії, в усіх пробах зафіксовано перевищення гранично допустимих концентрацій для водойм рибогосподарського призначення.

У прибережній захисній смузі р. Остер Ніжинського району Чернігівської області встановили попереджувальні знаки про заборону купання та вилову риби. Про це повідомляє прес-служба Мінекології.

У зв'язку із забрудненням річки Остер у Ніжинському районі Чернігівської області було відібрано проби води для визначення її забруднення хімічними речовинами.

«За даними лабораторії, в усіх пробах зафіксовано перевищення гранично допустимих концентрацій для водойм рибогосподарського призначення: щодо заліза загального - від 3 до 10 разів, амонію - до 3 разів, фосфат-іонів - до 2 разів. При цьому вміст розчинного кисню значно нижче допустимих значень», – сказано в повідомленні.

7 липня буде відібрано проби води в місці впадіння річки Остер у річку Десна.

Нагадаємо, 24 червня 2016 року на підставі результатів досліджень проб морської води за мікробіологічними показниками одеситам і гостям міста було рекомендовано тимчасово утриматися від морського водокористування на пляжах «Отрада», «Дельфін», «Аркадія», «Чайка», «Курортний» і «Золотий берег». Із 30 червня на міських пляжах Одеси зняли обмеження щодо купання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.