НОВИНИ

Парламент звільнив двох суддів Вищого адмінсуду

Цією ж постановою звільнено і низку інших суддів з різних областей України.

Верховна Рада України звільнила з посади суддів Вищого адміністративного суду України (ВАСУ) Сергія Білугу і Ігоря Темкіжева, а також низку суддів інших судів. За відповідну постанову №4697 на пленарному засіданні у вівторок проголосувало 227 народних депутатів.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій змушений був двічі ставити на голосування цю постанову, оскільки в залі для її прийняття не вистачало голосів. Цією ж постановою звільнено і низку інших суддів з різних областей України.

Парламент також звільнив з посади судді Вищого адмінсуду України у зв'язку з поданою заявою Ігоря Темкіжева. За постанову №4697-1 проголосувало 250 народних депутатів.

Цією ж постановою звільнено з посади судді у зв'язку із заявою про відставку судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ: Олексій Касьян, Тетяна Дербенцева, Микола Наумчук, Павло Гвоздик, В'ячеслав Амелін і Володимир Мартинюк.

Звільнена на тій же підставі суддя Апеляційного суду Київської області Наталія Колокольнікова.

Як повідомлялося, 5 липня Верховна Рада України підтримала в цілому постанови про звільнення з посади суддів Конституційного суду України Петра Стецюка і Олександра Пасенюка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.