НОВИНИ

Російську велосипедистку дискваліфікували через допінг

В організмі 33-річної Антошиної знайшли препарат, який стимулює вироблення організмом гормону росту.

Міжнародний союз велосипедистів (ICU) заявив 4 липня про тимчасове відсторонення від змагань через позитивний результат допінг-тесту російської спортсменки Тетяни Антошиної, яка була включена до олімпійської збірної Росії.

Аналізи, взяті 31 травня, показали наявність в організмі 33-річної Антошиної препарату GHRP-2, який стимулює вироблення організмом гормону росту.

Антошина входить до професійної команди «Астана», вона виграла кілька російських національних титулів в шосейних перегонах і тайм-тріалі. У російській команді Антошина вважалася дублеркою дворазової олімпійської чемпіонки Ольги Забелінської.

Антошина фінішувала 12-ю в тайм-тріалі і 25-ю в шосейних перегонах на Олімпійських іграх 2012 року в Лондоні.

Як повідомлялося, австралієць Джаред Таллент отримав золоту медаль Олімпіади 2012 року, що проходила в Лондоні, замість росіянина Сергія Кірдяпкіна, якого на початку року було позбавлено нагороди за використання допінгу. 

Крім того, російську чоловічу парну четвірку в академічному веслуванні відсторонили від участі в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро через вживання допінгу одного зі спортсменів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.