НОВИНИ

Парламент дав згоду на арешт Онищенка

За словами антикорупційного прокурора, Онищенка зараз немає в Україні.

Сьогодні, 5 липня, Верховна Рада проголосувала за надання згоди на на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата від "Волі народу" Олександра Онищенка. Такі рішення підтримали 275, 265 та 263 нардепи відповідно.

Самого Онищенка не було у залі парламенту.

Перед голосуванням керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що Онищенка зараз немає в Україні

Як відомо, Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили організаторів схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ «Укргазвидобування», в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 мільярдів гривень. Встановлено причетність до організації даної схеми народного депутата Олександра Онищенка. У рамках справи затримали 12 фігурантів. 11 із них уже заарештували.

Керівник САП Назар Холодницький зареєстрував у Верховній Раді погоджене із Генеральним прокурором України подання про надання згоди на затримання та арешт народного депутата Олександра Онищенка як одного з організаторів розкрадання державного газу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.