НОВИНИ

В уряді Польщі анонсували рішення саміту НАТО, що змусять РФ відступити з територій України

Відповідну заяву зробив міністр оборони.

Міністр оборони Польщі Антоній Мацеревич сподівається, що рішення, прийняті на саміті НАТО, змусять РФ відступити з українських територій.

«Під час саміту НАТО у Варшаві буде прийнято знакове рішення. Протягом довгого часу Росія думала, що має право це рішення оскаржити. До його прийняття у нас немає підстав про щось говорити. Після того, як рішення буде прийнято, ми зможемо почати розмову про те, як зберегти мир у всьому світі», - заявив Мацеревич.

«Ми сподіваємося, що ці переговори призведуть до того, що Росія не тільки відмовиться від агресивних кроків, а й відступить з територій України, які вона незаконно зайняла», - заявив міністр польського уряду.

Нагадаємо, 8-9 липня у Варшаві відбудеться саміт НАТО, під час якого розглядатиметься питання про посилення Альянсу на східних кордонах.

Раніше в НАТО схвалили всеосяжний пакет допомоги Україні.

Згодом заступник міністра оборони України Ігор Долгов заявив, що пакет допомоги Україні, який затвердять на саміті у Варшаві, буде включати створення платформи з протидії гібридній війні, яку в перспективі відкриють в Києві. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.