НОВИНИ

Мін'юст та МВС внесли в Раду законопроект зі змінами до "закону Савченко" – Аваков

Аваков визнав, що прийняття "закону Савченко" спричинило погіршення криміногенної обстановки.

Міністерство юстиції та Міністерство внутрішніх справ розробили законопроект про внесення змін до "закону Савченко" і внесли його до Верховної Ради. Про це повідомив журналістам міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Аваков визнав, що прийняття "закону Савченко" спричинило погіршення криміногенної обстановки.

"Місяця півтора тому разом з міністром юстиції ми обговорювали цю ситуацію. Ми внесли відповідні пропозиції в парламент, щоб відкоригувати цей закон в частині, що стосується рецидивістів", - сказав глава МВС України.

Нагадаємо, в грудні президент України Петро Порошенко підписав так званий "закон Савченко" про внесення змін до Кримінального кодексу України (передбачає зарахування одного дня попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі.). Співавторкою та однією з ініціаторок законопроекту стала льотчиця та нардеп Надія Савченко, яку незаконно засудили в Росії.

У квітні в Генпрокуратурі повідомили, що за "законом Савченко" на волю вийшли майже 6 тисяч осіб, засуджених за тяжкі злочини. Зокрема, за "законом Савченко" звільнені колишній голова Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич і колишній народний депутат України Віктор Лозинський.

У зв'язку з цим, Мін'юст та ГПУ виступили за зміни в законі. Сама Савченко висловилася проти змін до закону, назвавши його "правильним".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.