НОВИНИ

В Україні набув чинності наказ про таємні перевірки доброчесності прокурорів

Метою проведення вказаної перевірки є виявлення прокурорів, які повідомили недостовірну інформацію в Анкеті доброчесності, в т.ч. щодо відповідності рівня життя наявному у них та членів їх сімей майну та одержаним доходам.

Наказ генерального прокурора Юрія Луценка щодо таємних перевірок доброчесності прокурорів набув чинності. Документ, який зареєстрували у Мін'юсті 17 червня, оприлюднили на офіційному сайті Генпрокуратури сьогодні, 29 червня.

Таким чином у прокурорів є 30 календарних днів, аби подати анкету доброчесності, які пізніше розмістять на сайті ГПУ.

«Метою проведення вказаної перевірки є виявлення прокурорів, які повідомили недостовірну інформацію в Анкеті доброчесності, в т.ч. щодо відповідності рівня життя наявному у них та членів їх сімей майну та одержаним доходам. Заповнені Анкети будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України. Якщо за результатами таємної перевірки доброчесності буде встановлено ознаки вчинення дисциплінарного проступку, прокурора буде притягнуто до відповідальності», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, у Генеральній прокуратурі України почала функціонувати електронна адреса, на яку можна надсилати докази про вчинення корупційних правопорушень працівниками органів прокуратури. Фото, відео та інші матеріали просять відправляти на скриньку informator@gp.gov.ua.

Нагадаємо, генпрокурор Юрій Луценко 30 травня заявив, що з органів прокуратури в рамках люстрації залишилося звільнити шістьох осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.