НОВИНИ

У Польщі затримали 23 нападників на процесію українців

Ще щодо 14 осіб триває провадження.

У неділю, 26 червня, у польському Перемишлі група молодиків намагалася перешкодити процесії греко-католиків і православних, які після панахиди за українськими героями йшли з собору на місцевий військовий цвинтар. Польська поліція висунула звинувачення у порушенні права на публічне сповідування релігійного культу.

Сьогодні, 27 червня, речниця поліції, підкомісар Боґуслава Себастіанка повідомила, що після вчорашнього інциденту поліція затримала 23 особи. Щодо інших 14 осіб триває провадження; поліція не виключає, що після детального вивчення доказових матеріалів, звинувачення будуть висунені черговим особам.

Вона додала, що підозрювані вже дали пояснення поліції, однак, з огляду на таємницю слідства, вона не повідомила, чи вони зізналися у висунутих їм звинуваченнях. Нападникам загрожує до двох років позбавлення волі.

Зазначимо, 26 червня в Перемишлі на південному сході Польщі стався напад на процесію греко-католиків і православних, які після панахиди по військовослужбовцях загонів Січових Стрільців йшли з собору на місцеве військове кладовище. У нападі брали участь польські ультраправі під гаслами проти Степана Бандери і його послідовників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.