НОВИНИ

Brexit: На сайті британського парламенту з'явилася петиція про повторний референдум

Для розгляду звернення у парламенті потрібно зібрати 100 тис. підписів.

На сайт парламенту Великої Британії розмістили петицію про проведення повторного референдуму щодо членства країни в Євросоюзі.

У тексті петиції її ініціатори пропонують запровадити правило, за яким, якщо явка на референдумі про вихід Британії з ЄС, становить менше 75%, і за той чи інший результат проголосували менше 60%, то має бути призначений повторний референдум.

«Ми, що нижче підписалися, закликаємо уряд її Величності запровадити правило, яке передбачає, якщо за те, щоб залишитися або за те, щоб вийти, проголосують менше 60%  при явці менше 75% має бути призначений ще один референдум», – йдеться у тексті петиції.

Наразі під петицією підписалися понад 100 тис. осіб.

Для того, щоб звернення розглянув уряд, потрібно 10 тис. підписів, для розгляду звернення у парламенті потрібно зібрати 100 тис. підписів.

Відзначимо, за інформацією Independent, після появи петиції на сайті парламенту, користувачі мають проблеми з доступом на сайт через перевантаження сервера. 

Нагадаємо, під час референдуму 51,9% британців проголосували за вихід Великої Британії з ЄС (Brexit), що спровокувало підвищену волатильність на світових фінансових ринках. У п'ятницю прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемероноголосив про свою майбутню відставку в зв'язку з результатами референдуму. За словами Кемерона, чинний уряд в поточному складі буде працювати протягом найближчих трьох місяців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.