НОВИНИ

Останнє опитування жителів Британії показало, як вони голосуватимуть за вихід з ЄС

Згідно отриманих даних, табір прихильників членства країни в ЄС має підтримку 52% респондентів. За Brexit висловилися 48% опитаних.

Опитування, проведене компанією Ipsos Mori на замовлення видання The Evening Standard в останні дні перед референдумом серед британців, пророкує перемогу на волевиявленні прихильників членства Британії в Євросоюзі.

Згідно отриманих даних, табір прихильників членства країни в ЄС має підтримку 52% респондентів. За вихід країни з союзу висловилися 48% опитаних.

При цьому, відзначає видання, 12% учасників опитування сказали, що можуть змінити своє рішення в останній момент.

Опитування проводилося у вівторок і в середу, в ньому взяли участь 1592 людини. Його підсумки були опубліковані вже після початку голосування на референдумі.

Як повідомлялося, у Великій Британії сьогодні, 23 червня, відбувається референдум, на якому виборці вирішать питання про членство країни в Євросоюзі.

Згідно з останніми опитуваннями громадської думки, проведеними соціологічним інститутом ComRes на замовлення газети Daily Mail, 48 відсотків британців виступають за збереження країни в ЄС, що на 6 відсотків більше, ніж тих, хто підтримує Brexit. 

У той же час, за результатами іншого дослідження, проведеного для газети The Times, розрив між прихильниками і противниками членства в ЄС становить лише 2 відсотки (51 проти 49 відповідно). Опитування, проведене ORB для газети  «Тhe Telegraph» показало: за те, щоб залишитись в ЄС проголосувало б 55% британців, за вихід – 42%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.