НОВИНИ

Футбольні уболівальники влаштували масові безпорядки у Москві (ВІДЕО)

Несанкціонований мітинг уболівальників «Спартака», на який в суботу вдень на Манежній площі в Москві зібралися близько 10 тисяч людей, переріс у масові безпорядки. В результаті 29 людей госпіталізовано

Несанкціонований мітинг уболівальників «Спартака», на який в суботу вдень на Манежній площі в Москві зібралися близько 10 тисяч людей, переріс у масові безпорядки. В результаті 29 людей госпіталізовано.

Акція була організована на честь уболівальника «Спартака» Єгора Свиридова, якого у ніч на 6 грудня  вбили під час масової бійки на Кронштадтському бульварі в Москві.

Міліція в цілях безпеки рух бульваром повністю перекрила. Спочатку ситуація на місці проведення акції була спокійною. Практично у кожної людини в руках були квіти, у деяких - свічки, а також фотографії убитого.

Пізніше, декілька десятків фанатів Манежній площі напали на трьох вихідців з Кавказу і сталі їх бити, у тому числі ногами. Бійці ОМОНу зуміли відтіснити нападників. До місця події стягнулися більше тисячі фанатів, які скандували націоналістичні гасла «Росія для росіян».

Коли агресивний натовп спробував прорватися на Мохову вулицю, ОМОП і спецназ МВС, яких приїхало більше десяти вантажівок, застосували палиці і сльозогінний газ, щоб відтіснити учасників акції. У міліціонерів, за словами очевидців, молодчики кидали файери, пивні пляшки, шматки льоду, урни для сміття та іграшки зі встановленої на Манежній площі новорічної ялинки. Крім того, фанати пускали сигнальні ракети, чулася стрільба.

В результаті, міліція затримала 65 людей. У клініках Москви залишаються на лікуванні 29 чоловік з числа потерпілих на Манежній площі, у тому числі співробітники міліції.

ВІДЕО з місця подій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги