НОВИНИ

Росія попросила в суді більше часу, щоб відповісти Україні на заперечення щодо «кредиту Януковича»

РФ попросила додаткові 28 днів.

Високий суд Лондона дав Росії додаткові 28 днів (до 15 липня 2016 року) на підготовку до відповіді Україні стосовно заперечень проти позову компанії The Law Debenture Trust Corporation PLC, яка вимагає сплати $3 млрд так званого «кредиту Януковича». Про це повідомили у прес-службі Мінфіну України.
The Law Debenture Trust Corporation PLC - довірчий управитель (траст), згідно документу, за яким Російською Федерацією було надано запозичення у розмірі $3 млрд Україні у грудні 2013 року.

«27 травня 2016 року Україна подала до Високого суду Англії заперечення проти позову компанії. Позивач мав надати відповідь на заперечення України до 17 червня 2016 року. Проте довірчий управитель звернувся із проханням про надання йому додаткових 28 днів (тобто до 15 липня 2016 року) для підготовки та подання своєї відповіді. Україна погодилася на це прохання, а отже очікує на одержання відповіді позивача у цей строк», - зазначили у тексті.

Повідомляється, що Україна домагається повного розгляду фактів під час процесу.

«Україна вітає можливість викласти у цьому судовому процесі усю повноту фактів та обставин, які стосуються періоду перед випуском єврооблігацій у грудні 2013 року та після нього. Це є критично важливим для належного розуміння та прийняття рішення щодо позову, який було подано безпосередньо за вказівкою та в інтересах Російської Федерації», - зазначили у Мінфіні.

Як повідомлялося, РФ подала в суд Лондона позов проти України через «борг Януковича».

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд повідомив 16 грудня, що борг України перед Росією на $3 млрд, який був взятий екс-президентом Віктором Януковичем за два місяці до втечі, визнаний державним, а не комерційним. 4 травня Петро Порошенко зробив безстроковим мораторій на виплату Росії «кредиту Януковича».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.