НОВИНИ

Патріарх Кирило пропонує створити кабельне телебачення для ув’язнених

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило запропонував задуматися про створення кабельної мережі телебачення для осіб, що знаходяться в ув'язненні

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило запропонував задуматися про створення кабельної мережі телебачення для осіб, що знаходяться в ув'язненні.

«Чому б не подумати про створення кабельної системи телебачення для місць ув'язнення?» - сказав він 3 грудня на засіданні Патріаршого ради з культури, що пройшов у храмі Христа Спасителя.

На думку предстоятеля Російської церкви, цю невелику кабельну систему можна було б наповнити творами кінематографа та телепередачами, причому церковні передачі повинні в них займати великий відсоток, що дозволить ув'язненим зануритися в абсолютно іншу систему життєвих цінностей і пріоритетів.

За словами патріарха Кирила, можна було б створити окремі мережі для молодих ув'язнених і для ув'язнених жіночих і чоловічих колоній.

«Такого роду телевізійний контакт з цією категорією людей сприяв би їх підготовці до виходу на свободу, вибору професії та продовження життя після підписання», - вважає він.

Патріарх також запропонував запустити цикл передач, присвячений людській творчості, на російському телеканалі «Культура».

У цих передачах самі творці культури могли б розповісти «про свій внутрішній досвід, про свій світогляд, світосприйняття, допомагаючи людям зрозуміти таємниці своєї творчості».

На думку патріарха Кирила, така розумна, глибока, розрахована на широке коло робота могла б дійсно привернути величезну увагу телевізійної аудиторії, у тому числі молоді.

Предстоятель запропонував забезпечити програму і особливим художнім рядом.

«Якщо проілюструвати те, що говорить той чи інший представник культури живою, красивою мовою, на яку дійсно здатне сучасне телебачення, то, я думаю, ми могли б досягти дуже багато чого», - сказав він.

Патріарх Кирило подякував телеканалу«Культура» за попередню згоду на здійснення такого проекту і сказав, що готовий особисто взяти участь у цих передачах - наприклад, раз на три місяці, підбиваючи підсумки того, що було сказано.

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги