НОВИНИ

Міст у Санкт-Петербурзі отримав ім’я Ахмата Кадирова

Влада Петербурга дала одному з безіменних мостів ім'я одіозного президента Чеченської Республіки.

Адміністрація Санкт-Петербурга оприлюднила постанову про присвоєння одному з мостів міста імені президента Чеченської Республіки Ахмата Кадирова. Про це повідомили російські ЗМІ.

Губернатор Петербурга Георгій Полтавченко підписав відповідний документ 15 червня.

Потавченко заявив, що в Росії не ділять героїв за національною приналежністю, а оскільки Санкт-Петербург є частиною Росії, то такий крок лише підкреслить повагу міста до історії Росії і ролі особистості в історії.

Рішення про перейменування мосту прийняте з урахуванням рекомендацій петербурзької топонімічної комісії, яка розглядала питання в закритому режимі за допомогою таємного голосування.

Проти рішення назвати міст іменем Ахмата Кадирова виступала парламентська опозиційна фракція «Яблуко» та група безпартійного депутата Максіма Рєзніка. Напередодні вони направили звернення до губернатора Санкт-Петербурга, однак депутати відмовилися розглядати це питання.

Як повідомляла раніше Російська Служба ВВС, петиція в Інтернеті проти присвоєння мосту імені Ахмата Кадирова набрала більше 76 тис. голосів, мітинг на Масовому полі зібрав близько тисячі незгодних.

Нагадаємо, у березні 2015 року Владімір Путін нагородив Рамзана Кадирова орденом Пошани. Це сталося невдовзі після вбивства опозиціонера Боріса Нємцова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.