НОВИНИ

Порошенко ініціював звільнення прокурора та начальника поліції Миколаївської області

Причиною таких рішень став корупційний скандал.

Президент України Петро Порошенко виступив за звільнення прокурора, а також керівництва Національної поліції в Миколаївській області. Про це він заявив під час свого візиту до Миколаєва.

«Я звертаюся до генерального прокурора звільнити прокурора Миколаївської області за бездіяльність в частині боротьби з корупцією. Я звертаюся до міністра внутрішніх справ, до шефа Національної поліції звільнити главу поліції області», - сказав він.

"Ніколи більше в Миколаєві не буде «тихого болота», яке нібито демонструє прийняття корупційних фактів. І це тільки перший крок. Упевнений, що всі представники обласних і районних державних адміністрацій з цього зроблять відповідні висновки. Ніяка політична криза, політичний дах, ніяке членство в партії не повинно когось захищати, якщо є об'єктивні обґрунтовані підозри в корупційних діях. Упевнений, що таку ж рішучість продемонструють і уряд в уявленнях, і представники силових органів ", - додав глава держави.

Порошенко також висловив переконання, що "такими ж рішучими повинні бути і кроки влади в наведенні порядку в країні».

Причиною таких кадрових змін є останні корупційні скандали, що відбулися в області.

Як повідомлялося, на фоні скандалу голова Миколаївської ОДА подав у відставку.

Нагадаємо, в Миколаєві під час спецоперації СБУ та військової прокуратури за вимагання хабара близько $100 тисяч затримали чотирьох високопосадовців, серед яких перший заступник голови Миколаївської ОДА, Герой України Микола Романчук. За словами генпрокурора Юрія Луценка, вони входили до злочинної групи, яка вимагала й отримала хабарі за надання дозволу на видобуток вапняку в одному із районів Миколаївської області.

При обшуку в Романчука виявили валізу, в якій знаходилися кілька сотень тисяч доларів США, золоті прикраси і фашистські хрести, також під його будинком знайшли підземні тунелі з дорогоцінностями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.