НОВИНИ

Журналіст оприлюднив докази існування «чорної каси» ще однієї партії

Документи охоплюють період з 2008 по 2011 роки.

«Чорна каса» була не тільки у Партії регіонів, а й у партії «Батьківщина», яка витрачала на піар лідера Юлі Тимошенко величезні суми. Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Роман Бочкала.

«У моєму розпорядженні опинилися документи, згідно з якими, Батьківщина оплачувала юристів і піар для свого лідера Юлії Тимошенко. Суми нечувані – 900000 $, 2093067,87 $ ... У платіжках вказана вельми відома американська фірма Covington & Burling. Документи охоплюють період з 2008 по 2011 роки», – написав він.

Журналіст повідомив, що готує інформаційні запити в цю компанію і партію «Батьківщина».

Як повідомлялося, раніше екс-заступник голови СБУ Віктор Трепак розповів, що передав до Національного антикорупційного бюро документи, які засвідчують незаконні грошові операції у рамках Партії регіонів на суму $2 млрд. За його словами, серед фігурантів цих матеріалів - посадові особи найвищого рівня, міністри та керівники відомств, народні депутати, відомі політики, громадські діячі, представники міжнародних організацій, судді, у тому числі найвищих судових інстанцій.

Згодом голова НАБ Артем Ситник підтвердив отримання документів. Бюро розпочало розслідування за цим фактом.

Також нагадаємо, голова НАБ розповів, які саме документи передав у бюро генерал Трепак. Ситник попередив про загрозу життю фігурантів записів із «чорної каси» Партії регіонів, а також розповів про перспективи документів як доказів у суді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.