НОВИНИ

Тимошенко нагородили орденом Святого Андрія Первозванного (ФОТО)

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав голову ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко з ювілеєм і нагородив її орденом Святого Андрія Первозванного ІІ ступеня – найвищою церковною нагородою Київського Патріархату

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет напередодні привітав голову ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко з ювілеєм і нагородив її орденом Святого Андрія Первозванного  ІІ ступеня – найвищою церковною нагородою Київського Патріархату.

Про це Тижню повідомили у прес-службі Української православної церкви Київського Патріархату.

Патріарх побажав Тимошенко «мудрості, сили духу, натхнення у служінні українському народові». «Пам’ятайте, що слава чи безслав’я у світі цьому – тимчасові, а правдивим і цінним є лише те, що належить до вічності», - зазначив Філарет.

«Ви обрали шлях політика, який є шляхом служіння своєму народові. Цей шлях – надзвичайно важкий і тернистий. Бо влада в світі цьому хоча і оточена славою та могутністю, але у своїй сутності є служінням на благо ближніх», - сказав він.

«Від Господа також є і мудрість, яка дає можливість робити правильний вибір, тому не даремно цар Соломон, отримавши владу, не просив у Бога нічого, окрім мудрості», - говорить Патріарх у своєму привітанні.

На згадку про зустріч Філарет також подарував Юлії Тимошенко ікону Божої Матері.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги