НОВИНИ

Троє керівників ЦВК прийшли на допит в антикорупційні органи

Вже допитали Магеру та Усенко-Чорну, триває допит Охендовського.

Голова Центральної виборчої комісії прибув на допит у Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру. ЗМІ повідомили, що його авто заїхало на територію прокуратури.

Про те, що це саме голова ЦВК заїхав на автомобілі і вже перебуває на допиті, журналістам підтвердив керівник САП Назар Холодницький.

Раніше сьогодні Антикорупційне бюро допитало заступника голови ЦВК Андрія Магеру щодо службових злочинів та чорної бухгалтерії Партії регіонів.

"Я залучений до цієї справи, як свідок, мій статус не змінювали. Мушу відзначити, що допит був досить ввічливий. Справа стосується службових злочинів, стосується в тому числі "амбарної книги" Партії регіонів", – зазначив він.

Також в Антикорупційній прокуратурі допитали заступника голови ЦВК Жанну Усенко-Чорну.

Після допиту в НАБУ Усенко-Чорна повідомила, що на допит викликали увесь керівний склад ЦВК, зокрема голову, двох заступників, а також секретаря комісії. Як відомо, секретарем ЦВК є сестра регіоналки Олени Лукаш Тетяна Лукаш. 

Нагадаємо, 30 травня НАБУ розпочало розслідування за заявою колишнього першого заступника голови СБУ Віктора Трепака.

Трепак в інтерв’ю виданню «Дзеркало тижня. Україна», опублікованому 28 травня, заявив, що передав до НАБУ документи, які підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівки низці колишніх і нинішніх високопосадовців. За його словами, йдеться про так звану «чорну бухгалтерію» Партії регіонів із загальними виплатами на суму близько 2 мільярдів доларів.