НОВИНИ

Москаль опублікував постанову ГПУ за 1994 рік про притягнення Ющенка до кримінальної відповідальності

За словами голови Закарпатської ОДА, проти Ющенка порушили кримінальну справу за фінансові махінації з грошима банку «Україна».

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль опублікував постанову за 1994 рік про начебто притягнення до кримінальної відповідальності в якості звинуваченого колишнього президента України Віктора Ющенка. Про це повідомила прес-служба Москаля.

Зазначається, що кримінальна справа по ст.167 кримінального кодексу (халатність) була порушена Генпрокуратурою України в 1994р.

«Її суть у тому, що посадові особи Акціонерного комерційного агропромислового банку «Україна» переказали в Москву два мільярди радянських карбованців для обміну на 25 мільйонів доларів США. В подальшому ці гроші були вкрадені шахраями, а В.Ющенко, як заступник голови правління банку «Україна», має до цього пряме відношення. Крім постанови Генпрокуратури є також довідка Федерального бюро розслідувань США з цього приводу (до розкрадання грошей були причетні й громадяни США, вихідці з Радянського Союзу)», - йдеться в повідомленні.

Москаль стверджує, що в нього є оригінал довідки, а її переклад, як і постанову ГПУ, він опублікував на своєму сайті.

Також голова Закарпаття стверджує, що звернувся до генерального прокурора України Юрія Луценка з приводу цієї кримінальної справи.

Нагадаємо, раніше Геннадій Москаль оприлюднив документ, який начебто є свідченням політичної корупції колишнього президента Віктора Ющенка. Москаль запевняє, що олігархи та опозиціонери періоду президентства Ющенка перераховували на «Лікарню майбутнього» десятки мільйонів доларів, які потім розікрали.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.