НОВИНИ

Скандального Фадєєва на прізвисько «Москва» виключили з атестаційної комісії Нацполіції

Водночас у МВС продовжили заперечувати, що Фадєєва притягали до кримінальної відповідальності.

Начальник ГУ Нацполіції на Житомирщині В’ячеслав Печененко вирішив виключити зі складу атестаційних комісій Ігоря Фадєєва. Про це повідомили у прес-службі МВС.

Формулювання, наведе у публікації про виключення Фадєєва, – «у зв’язку із виявленими обставинами та з метою недопущення дискредитації процесу переатестації поліцейських регіону».

«Водночас інформуємо, що на момент подачі кандидатів до складу атестаційних комісій попереднім керівництвом Головного управління Національної поліції в Житомирській області в облікових базах правоохоронних органів України жодних відомостей про притягнення вказаного громадянина до кримінальної відповідальності не було», – зазначили у прес-службі МВС.

Як повідомлялося, 9 червня низка громадських активістів та екс-членів атестаційних комісій повідомили, що Фадєєв – екс-депутат Житомирської облради від БЮТ, а згодом Брусилівської райради від Партії регіонів. Також його назвали «смотрящим» у Києво-Святошинському районі за часів колишньої влади, а окрім того, відомим раніше кримінальним авторитетом на прізвисько «Москва».

Нагадаємо, 6 червня активісти трьох громадських організацій заявили про вихід з процесу переатестації в поліції через дії керівництва МВС. Згодом у МВС заявили, що світоглядного чи ціннісного конфлікту між членами атестаційних комісій, які були рекомендовані Нацполіцією та Міністерством внутрішніх справ України, та представниками громадськості немає.

Нагадаємо, станом на кінець травня українські суди розглядали близько 900 позовів від поліцейських про оскарження висновків перевірки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.