НОВИНИ

ГПУ викликала на допит командувача Чорноморського флоту РФ

Вітко повинен з'явитися до Головної військової прокуратури в Києві 15 червня.

Генеральна прокуратура викликає командувача Чорноморським флотом Росії Алєксандра Вітко на допит 15 червня. Про це йдеться в повістці ГПУ, яка оприлюднена в газеті "Урядовий кур'єр" від 10 червня.

Як зазначається, Вітка викликають 15 червня о 10:00 до Головної військової прокуратури в Києві на вул. Московській,8, каб. 127, в якості підозрюваного за ч.3 ст.110; ч.4 ст. 27, ч.1 ст.111, ч.3 ст. 27 ст. 113, ч.2 ст. 28, ч.1 ст. 437, ч.2 ст. 28, ч.2 ст. 437 Кримінального кодексу.

Нагадаємо, 3 березня 2014 року командувач ЧФ РФ Алєксандр Вітко висунув ультиматум українським військовим в Криму. Два українські кораблі були заблоковані в бухті Севастополя кораблями Чорноморського флоту Росії. Українським морякам пропонували «перейти на бік кримської влади, або скласти зброю, або виїхати куди завгодно, або крайні заходи – штурм».

Головна військова прокуратура 18 квітня оголосила Вітко про підозру підозру у вчиненні низки тяжких злочинів проти України та вручила повістку про явку до слідчого органу 25 квітня. У прес-службі флоту заявили, що Вітко підозри не отримував.

27 квітня Печерський районний суд Києва дав дозвіл на затримання командувача Чорноморським Флотом Російської Федерації Алєксандра Вітко, прокуратура оголосила його в розшук.

У травні військова прокуратура отримала дозвіл на заочне засудження Вітко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.