НОВИНИ

В окупованому Криму зник ще один кримський татарин

Хлопець п'ятий день не виходить на зв'язок.

В анексованому Криму зник 20-річний татарин Джохар Мелясанов. Про це у Facebook пізно ввечері 8 червня повідомив член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв.

«О 21:07 стало відомо від батьків, які проживають по вул. Східна 18, с. Насипне про те, що чотири дні тому зник їхній син Мелясанов Джохар Расімовіч 20.05.1996 року народження, студент 3 курсу ТНУ (КФУ). Пішов з гуртожитку 4 червня і до теперішнього часу його місце перебування не відоме. При зверненні сьогодні ( 8 червня – Ред.) батьків в поліцію, їм порадили звернутися завтра (9 червня – Ред.). 

Згодом Барієв повідомив, що, за даними джерела з Криму, однокурсники Мелясанова Джохара Расімовіча бачили його востаннє в суботу четвертого червня.

«Він виходив з гуртожитка з рюкзаком, одягнений був у спортивний одяг. У понеділок шостого червня повинен був здавати іспит в ТНУ на факультеті туризму. Тільки сьогодні (8 червня – Ред.)однокурсник подзвонив і повідомив матері Нуріє Асановій, що його немає кілька днів в гуртожитку», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, наприкінці травня у Бахчисараї зник член Меджлісу.

Станом на травень, за інформацією голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова, окупаційна влада заарештувала вже 18 кримських татар.

Нагадаємо, 26 квітня суд окупаційної влади Криму заборонив діяльність Меджлісу.