НОВИНИ

Аваков запропонував вилучити "особливий статус Донбасу" з проекту змін до Конституції щодо децентралізації

На думку міністра, ці дві поправки слід вносити окремо.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков наполягає на вилученні норми про особливий порядок місцевого самоврядування в деяких районах Донецької та Луганської областей з проекту змін до Конституції України в частині децентралізації.

"Потрібно внести ці зміни до Конституції (щодо децентралізації - Ред.) окремо від змін, які прописані поруч зі змінами про особливий статус Донбасу. З особливим статусом Донбасу не мають жодних шансів", - заявив він на засіданні уряду України в середу в Києві в ході обговорення реформи децентралізації в країні.

Як повідомлялося, 31 серпня Рада схвалила у першому читанні зміни до Конституції щодо децентралізації з урахуванням норми про статус нині окупованих районів Донбасу.

В листопаді у БПП запропонували голосувати конституційні зміни щодо децентралізації без пункту про особливий статус Донбасу.

У січні президент Петро Порошенко заявив, що головною передумовою для прийняття змін до Конституції України в частині децентралізації має стати повне припинення вогню на Донбасі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.