НОВИНИ

Міністр інформполітики заявив про відсутність коштів на встановлення телевеж на Донбасі

За його словами, на цю мету потрібно від 12 до 20 млн грн.

Для виділення коштів на встановлення телевеж у низці міст Донецької та Луганської областей необхідно голосування Верховної Ради. Про це заявив міністр інформаційної політики Юрій Стець у телеефірі каналу «112».

«Є ще певні міста (на Донбасі – Ред.), де ми хотіли б установити вежі, і тут потрібно від 12 до 20 млн (грн – Ред.) у залежності від того, якої висоти може бути вежа», - заявив Стець.

За його словами, для отримання цих грошей необхідне голосування у парламенті щодо внесення відповідних змін до Держбюджету.

«Тут без рішення Верховної Ради ми не обійдемося, оскільки кілька постанов подавали на розгляд Кабінету міністрів, і Мінфін нам усе «зарізав», казав, що коштів немає», - зауважив Стець.

Нагадаємо, Кабмін офіційно створив Мінінформполітики 14 січня 2015 року, а Верховна Рада призначила очільником нового міністерства Юрія Стеця ще 2 грудня 2014 року. Стець пообіцяв, що не протримається на посаді понад рік і 8 грудня подав у відставку. Однак він продовжив займати посаду також у новому уряді Володимира Гройсмана.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.