НОВИНИ

Україна і США підписали угоду про надання кредитних гарантій на $1 млрд

"Завдяки цій Угоді Україна отримає додаткові можливості для підтримки та захисту найбільш уразливих українців від впливу економічних факторів", – наголосили в Мінфіні.

Сьогодні, 3 червня, уряди України та США підписали угоду про надання кредитних гарантій обсягом $1 млрд. Про це повідомило Міністерство фінансів України.

Від України угоду підписав Міністр фінансів України Олександр Данилюк, від США - посол США Джеффрі Пайєтт та уповноважений представник місії USAID Джоель Сандефур.

Як зазначається, ця гарантійна угода є частиною дво- та багатосторонньої економічної підтримки України, що включає чотирирічну програму МВФ (Механізм розширеного кредитування), та відображає збільшення підтримки економічних реформ українського уряду. 

Повідомляється. що кошти будуть використані на соціальну підтримку найбільш уразливих українців від впливу економічних факторів, у тому числі в результаті приведення тарифів на газ до ринкового рівня.

Як відомо, ця угода є вже третьою кредитною гарантією,яку Україна отримала від Уряду США. Дві попередні угоди, які були укладені у 2014 та 2015 роках, дозволили Україні залучити $2 млрд. на зовнішніх ринках за рекордно низькими ставками та спрямувати їх на втілення програми реформ. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.