НОВИНИ

Наливайченко зробив заяву щодо фінансування розгону Майдану з "чорної каси" Партії регіонів

Екс-очільник СБУ стверджує, що за це було віддано готівкою 500 тисяч доларів.

Силові акції проти Майдану у листопаді 2013 - лютому 2014 року фінансувались з "чорної каси" Партії регіонів. Про це екс-глава СБУ Валентин Наливайченко розповів в ефірі одного з телеканалів.

“Янукович, екс-глава СБУ Якименко, екс-глава МВС Захарченко використовували цю "чорну касу" для фінансування злочинів проти Майдану. Проплачувались викрадення людей, різання шин, інші провокації та злочини”, - сказав Наливайченко.

За його словами, підписаний керівниками силових органів план розгону Майдану у лютому 2014 року був також проплачений з "чорної каси" ПР. За це було віддано готівкою 500 тисяч доларів.

Як повідомлялося, колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак розповів, що передав до Національного антикорупційного бюро документи, які засвідчують незаконні грошові операції у рамках Партії регіонів на суму $2 млрд. За його словами, серед фігурантів цих матеріалів - посадові особи найвищого рівня, міністри та керівники відомств, народні депутати, відомі політики, громадські діячі, представники міжнародних організацій, судді, у тому числі найвищих судових інстанцій.

Згодом голова НАБ Артем Ситник підтвердив отримання документів. Бюро розпочало розслідування за фактом отриманих документів.

Також нагадаємо, голова НАБ розповів, які саме документи передав у бюро генерал Трепак. Ситник попередив про загрозу життю фігурантів записів із «чорної каси» Партії регіонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.