НОВИНИ

Туреччина відкликала з Німеччини свого посла після визнання Бундестагом геноциду вірмен

Німецький парламент ухвалив резолюцію сьогодні.

Туреччина відкликала свого посла з Німеччини після того, як німецький парламент визнав геноцидом вірмен події 1915 року. Про це йдеться в повідомленні видання Тrend.az.

"Туреччина відкликала свого посла з Німеччини після прийняття німецьким парламентом резолюції, яка визнає події 1915 року геноцидом вірмен", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні Бундестаг ухвалив резолюцію про визнання геноцидом масового знищення вірмен в Османській імперії за часів Першої світової війни.

П'ять років тому Туреччина тимчасово відкликала свого посла з Франції після того, як Національні збори схвалили кримінальну відповідальність за заперечення геноциду вірмен. У минулому році Анкара також відкликала посла Туреччини з Ватикану після того, як Папа Франциск назвав масові вбивства вірмен "першим геноцидом 20-го століття". Зараз Туреччина повернула обох послів.

Переважна більшість турків відкидає звинувачення в геноциді вірмен. Ця проблема заважає Туреччині і Вірменії  встановити дипломатичні відносини, а їх 30-кілометровий кордон закритий вже протягом двох десятиліть.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.