НОВИНИ

Роман Малко: Ситуація з виборами в ОРДіЛО нагадує пастку, вибратися з якої стає дедалі важче

Союзникам байдуже, як розрулиться українська проблема, головне, щоб вона їх перестала турбувати.

Ситуація з виборами в ОРДіЛО нагадує пастку, вибратися з якої стає дедалі важче. Утім пастка не безнадійна, і президентові Потру Порошенку як головному її кураторові з українського боку поки що вдається сяк-так балансувати та викручуватися. Тільки це не може тривати вічно. Про ще пише журналіст «Тижня» Роман Малко.

За його словами, постійний тиск ззовні та натяки на зменшення чи скасування санкцій проти Росії яскраво це ілюструють. Союзникам байдуже, як розрулиться українська проблема, головне, щоб вона їх перестала турбувати. Вони прекрасно розуміють, що проведення виборів нині насправді неможливе, але «якщо ти, Петю, таке обіцяв, то, будь ласка, виконуй».

«Чи є взагалі проблема з виборами на Донбасі, хто її генератор і чому вона останнім часом так активно мусолиться в ЗМІ, якщо навіть дурневі зрозуміло, що жодне вільне волевиявлення в нинішній ситуації на Донбасі не те що неможливе, а й просто абсурдне, зрозуміти неважко. Це ще один етап нав’язаної Кремлем гібридної гри, у яку вдалося втягти не лише українців, а й західних миротворців. Очевидно, міфічний закон уже давно готовий, а що для його реалізації потрібна зміна Конституції, для якої немає потрібних 300 голосів і є небезпека загострення ситуації, то, цілком імовірно, зараз проводиться банальна розвідка боєм, яка має щось продемонструвати або щось підтвердити», – зазначає Малко. 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.