НОВИНИ

Детективи НАБ прийшли з обшуками до одного з підприємств Укроборонпрому

Керівництву підприємства інкримінують привласнення коштів в особливо великих розмірах.

Детективи НАБУ проводять санкціоновані судом обшуки на одному із державних підприємств-спецекспортерів, яке входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», та за місцем проживання його керівників. Про це у Facebook інформує прес-центр НАБУ.

«Із матеріалів кримінального провадження вбачається, що посадові особи одного із державних підприємств-спецекспортерів, яке входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», використовуючи службове становище, під час укладання та виконання ряду зовнішньоекономічних контрактів на постачання комплектуючих до військової техніки, шляхом складання та видачі завідомо неправдивих документів про нібито надані державному підприємству послуги, привласнили кошти вказаного ДП в особливо великих розмірах», – йдеться у повідомленні.

За наявною у НАБУ інформацією, посадові особи згаданого держпідприємства можуть готувати протизаконний тиск на окремих детективів та НАБУ в цілому.

«Також не виключені можливі провокації, у тому числі й інформаційні «вкиди» та незаконне використання наявних в інших правоохоронних органах важелів впливу для того, щоб перешкодити проведенню належного досудового розслідування та уникнути можливої відповідальності», – сказано в тексті.

Нагадаємо, екс-директора Львівського бронетанкового заводу, якому інкримінували розкрадання 2 мільйонів гривеньзасудили на 5 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.