НОВИНИ

Рада відмовилася скасувати своє рішення про перейменування Дніпропетровська

Тепер спікер парламенту має право підписати постанову про перейменування міста.

Верховна Рада відмовилася скасувати своє рішення від 19 травня про перейменування міста Дніпропетровська на Дніпро. За постанову (№3864-п) про скасування рішення Верховної Ради від 19 травня про прийняття в цілому проекту постанови про перейменування міста Дніпропетровська та Дніпропетровської області проголосували 18 народних депутатів.

Один із авторів законопроекту Олександр Вілкул (Опозиційний блок) під час обговорення стверджував, що жителі Дніпропетровська не підтримують перейменування міста

Після того, як Верховна Рада не підтримала постанову про скасування свого рішення про перейменування Дніпропетровська, спікер парламенту має право підписати постанову про перейменування міста. Андрій Парубій одразу ж підписав її.

Нагадаємо, 19 травня Верховна Рада проголосувала за перейменування міста Дніпропетровська Дніпропетровської області на Дніпро у рамках виконання закону про декомунізацію. Після цього міський голова Дніпропетровська Борис Філатов звернувся до голови Верховної Ради Андрія Парубія з проханням не підписувати постанову про перейменування міста, тому що "зміна назви міста не на часі".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.