НОВИНИ

В Україні проведуть перевірки сміттєзвалищ у зв'язку з трагедією під Львовом

Семерак зазначив, що наразі достеменно невідомо, скільки на території країни подібних звалищ.

Міністерство екології та природніх ресурсів ініціюватиме перевірки сміттєзвалищ на території України. Про це в Facebook повідомив міністр екології Остап Семерак.

«Я звернуся до уряду з пропозицією дати доручення ряду відповідальних міністерств перевірити всі такі місця. Для розуміння, сьогодні ні органи місцевого самоврядування, ні Держекоінспекція не можуть назвати точної кількості сміттєзвалищ, які є на територіі країни. І в якому стані ці звалища ми бачимо на власні очі. Потрібно сформувати перелік перевантажених сміттєзвалищ, тих, які потребують закриття через невідповідність нормам природоохоронного законодавства», - йдеться у повідомленні.

Також Семерак наголосив, що органи місцевого самоврядування мають надати інформацію щодо затверджених схем санітарної очистки населених пунктів.

Нагадаємо, що пожежа на території сміттєзвалища в с. Великі Грибовичі Жовківського району Львівщини розпочалася 29 травня. Згодом стало відомо, що трьох працівників Держслужби України з надзвичайних ситуацій привалило сміттям. Голова ДСНС припустив зростання кількості осіб, які опинилися під завалом на сміттєзвалищі біля Львова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.