НОВИНИ

До страйків у Франції вирішили приєднатися залізничники

Профспілки вимагають недопущення змін до трудового законодавства.

У вівторок, 31 травня, до страйку французьких профспілок, що виступають проти надання роботодавцям права збільшувати робочий час, а також проти спрощення процедури звільнення проти змін до трудового кодексу, приєднаються залізничники.

Зазначимо, що робота транспорту у країні погіршиться після того, як страйк оголосили працівники нафтопереробних заводів. Це спричинило нестачу пального, і Франція почала використовувати стратегічні запаси.

Президент Франсуа Олланд наполягає, що спрямовані на спрощення наймання і звільнення працівників реформи триватимуть.

"Я продовжу свій курс, тому що я переконаний у правильності цих реформ", - сказав пан Олланд. Утім, прем'єр-міністр Мануель Вальс дав зрозуміти, що до програми реформ можуть внести зміни.

Нагадаємо, у сусідній Бельгії державні службовці також оголосили страйк на знак протесту проти скорочення бюджетних витрат.

Як зазначалось, у Парижі  протестувальники палили шини, розбивали вітрини і трощили автомобілі, після чого поліція застосувала сльозогінний газ. Також  вони запланували блокування доріг і страйки під час чемпіонату Євро-2016, який почнеться вже 10 червня.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.