НОВИНИ

У Німеччині очільниця "Лівих", яка закликала зняти санкції з РФ, отримала тортом в обличчя

Ваґенкнехт не постраждала, проте повернулася на з'їзд лише через три години.

У Німеччині з'їзд Лівої партії не обійшовся без інцидентів - 23-річний молодик кинув тортом в обличчя голови фракції "Лівих" у Бундестазі Сари Ваґенкнехт.

Чоловік називає себе членом так званої "Антифашистської ініціативи", яка пояснила акцію незадоволенням у зв'язку з заявою Ваґенкнехт щодо міграційної політики. Вона, зокрема, заявила, що є межі того, скількох біженців може прийняти Німеччина.

У своїх листівках, поширених на з'їзді, активісти самопроголошеної ініціативи стверджують, що між "Лівими" і правопопулістською, антиісламською партією "Альтернатива для Німеччини" (АдН) існує подібність у поглядах. Ваґенкнехт не постраждала, проте повернулася на з'їзд лише через три години. Більш образливим за торт вона назвала порівняння з правопопулістською партією АдН.

Варто відзначити, що Ваґенкнехт відома своїми заявами проти міграційної політики Берліна. Свого часу вона виступила із критикою влади, яка розірвала стосунки із Росією. Представниця «лівих» також неодноразово висловлювалася проти антиросійських санкцій. 

Нагадаємо, Ваґенкнехт у червні 2014 року виступила в Бундестазі з різкою критикою на адресу Ангели Меркель за її позицію щодо збройного конфлікту на сході України. Крім того, голова фракції "Лівих" у Бундестазі стверджувала, що «в уряді Києва всі ключові посади посідають нацисти».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.