НОВИНИ

У Франції вийшов роман про Голодомор у жанрі фантастики

У Парижі вийшов друком роман про український Голодомор. Роман "Лани людожерів" написаний у жанрі фантастики. Хронологічно він є другою частиною трилогії французького автора Романа Рижки про події в Україні в 1914-1950 роках
У Парижі вийшов друком роман про український Голодомор. Роман "Лани людожерів" написаний у жанрі фантастики.

Хронологічно він є другою частиною трилогії французького автора Романа Рижки про події в Україні в 1914-1950 роках. Перший твір під назвою "Сім потягів імператриці" розповідає про події визвольних змагань та громадянської війни.

Другий, "Лани людожерів", присвячений темі Голодомору 1932-33 років. Третій, завершальний роман трилогії, також вже написано. В ньому йдеться про Другу світову війну та Українську Повстанську Армію.

Автором трилогії є журналіст Раймон Клярінар, заступник головного редактора популярного французького тижневика "Кур’єр інтернасьйональ". У своїй творчості він використовує псевдонім – Роман Рижка.

Про Голодомор 1932-33 років в Україні він дізнався від батьків своєї дружини, яка є українкою, її родина суттєво постраждала від Голодомору.

Рижка сподівається, що за допомогою художнього слова можна помалу розтопити загальну французьку байдужість до трагедії Голодомору, а також врівноважити активні московські впливи, які заперечують формулювання геноциду стосовно подій 1933 року.

Нагадаємо, нещодавно у Франції презентували книгу коміксів «Українські зошити (спогади про радянські часи)», в якій розповідається і про Голодомор-геноцид 1932—1933 років. Її автором є відомий італійський художник Іґорт, який вже розпродав 10 тис примірників цієї книги в Італії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги