НОВИНИ

Саакашвілі обурився обшуком у свого радника

За його власними словами, голова ОДА виламав двері приміщення, де проводили обшук.

Голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі прибув до будівлі обладміністрації, де проводять обшук силовики. Про це свідчать відео, опубліковане на каналі EuroMaydan у сервісі Youtube, а також журналістом Романом Бочкалою на сторінці у Facebook.

Обшук проводять, зокрема, у кабінеті радника Саакашвілі – Теймураза Нішніанідзе.

Губернатор обурився фактом проведення обшуку та вимагав звільнити з приміщення заблокованих співробітників. 

«Я був змушений зламати двері. Оскільки вони тримали наших співробітників там закритими, без адвокатів з порушенням усіх законів. Це – чиста політична провокація, яка замовлена оцією нікчемою з ГПУ», – заявив Саакашвілі, вказуючи на представника ГПУ. 

 

Коментуючи факт обшуку у приміщенні ОДА, Саакашвілі заявив: «Ви тут з глузду з'їхали? Такого не робила прокуратура за часів Пшонки, такого не робить прокуратура Північної Кореї». 

«Зовсім уже дах поїхав?.. Вони (представники ГПУ та СБУ – Ред.) закрили наших співробітниць у приміщенні, які просиділи там чотири години, над ними стояли озброєні автоматами люди, і якісь швондери виконували цей ниций політичний указ», – заявив Саакашвілі. 

Він також заявив, що вже мав розмову з генпрокурором Юрієм Луценком.

«Я вимагав від нього негайно відкликати звідси цю шваль, цих слідчих», – заявив Саакашвілі і додав: «Вже час завершити в Україні цю ганьбу».

За словами Саакашвілі, те, що відбувається в ОДА – «зведення політичних рахунків».

Як повідомлялося, обшук в Одесі може бути пов’язаний зі справою про нібито участь Нішнаінідзе у незаконному відшкодуванні ПДВ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.