НОВИНИ

  ▪   Алла Лазарева

У Франції обговорюють зняття санкцій проти РФ в обмін на безвізовий режим для України – джерело

Мова йде про одну з переговірних технологій, яку просувають кола, близькі до Кремля.

У Франції проросійські кола просувають у середовищі політичних еліт ідею обміну безвізового режиму для України на зняття або послаблення санкцій проти Росії. Про це Тиждень.ua  повідомило джерело в Міністерстві закордонних справ Франції, яке не побажало бути названим.

Мова йде про одну з переговірних технологій, яку просувають кола, близькі до Кремля.

«Ідеться про те, щоб, в певному сенсі, «поміняти» безвізовий режим, який спочатку чітко пообіцяли Україні, потім вирішили трохи відтермінувати, за тим дали висловитися всім тим, хто побоюється напливу нової хвилі імміграції, щоб проштовхнути, врешті решт, симетричний жест на користь Москви — відчутне послаблення або й скасування санкцій», - розповіло джерело.

Нагадаємо, днями президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Франції Франсуа Олландом і федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Під час розмови було скоординовано позиції щодо продовження санкцій проти РФ напередодні Саміту G7 у Японії. Порошенко також закликав Францію та Німеччину пришвидшити внутрішньо європейські процедури з надання українцям безвізового режиму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.