НОВИНИ

На околиці Києва збираються створити парк історії радянської окупації

Наразі готуються відповідні документи для відведення земельної ділянки.

У Голосіївському районі Києва планують створити парк історії радянської окупації. Про це повідомляє прес-служба Київради.

«Сьогодні під час засідання постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики депутати підтримали звернення щодо можливого розташування парку історії радянської окупації на вулиці Пирогівський шлях у Голосіївському районі столиці», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що рішення про започаткування парку історії радянської окупації в Києві та інвентаризації всіх пам'ятників і пам'ятних знаків столиці, що присвячені особам, які причетні до злочинів тоталітарного режиму радянської влади в Україні, Київрада прийняла ще минулого року.

Як зазначив ініціатор звернення, депутат Київради Владислав Михайленко, процес створення єдиного простору, де можна розмістити пам'ятки радянської історії, затягнувся, адже це питання потребувало громадських обговорень, а всі потенційні місця — детального вивчення.

«На даний час знайдено компромісний варіант для можливого розміщення парку – на вулиці Пирогівський шлях у Голосіївському районі. З одного боку, земельна ділянка знаходиться на околиці міста й нікому не заважатиме, з іншого — там уже є декілька туристичних об'єктів. Створення ще одного — тільки сприятиме розвитку туризму в столиці», — зауважив Михайленко.

Профільна комісія доручила Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київради, Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища та КО «Київзеленбуд» підготувати документи для відведення для парку відповідної земельної ділянки.

Нагадаємо, сьогодні, 25 травня, на площі Либідській у Києві спеціальна техніка почала зносити монумент чекістам.

Як повідомлялося, радник міського голови Києва назвав п'ять пам'ятників, які залишилося декомунізувати у Києві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.