НОВИНИ

Опитування показало ставлення українців до проведення дострокових парламентських виборів

Ідею виборів підтримали 36,6% українців, не підтримали 40,1%, а 23, 3% - не мають чіткої позиції щодо цього питання.

Близько двох третин українців не підтримують ідею проведення дострокових парламентських виборів. Такі дані соціологічного дослідження оприлюднила директорка Фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна.

«Щодо дострокових виборів, то громадська думка переважає проти виборів, але переважає незначно. Більшість нових виборів не хоче. Соціологічні дослідження кажуть, що явка буде невисокою», - сказала Бекешкіна.

Зокрема, ідею дострокових парламентських виборів підтримали 36,6% українців, не підтримали 40,1%, а 23, 3% українців не мають чіткої позиції щодо цього питання.

Стосовно партій, які могли б пройти до ВР у разі проведення дострокових парламентських виборів,  Бекешкіна назвала «Блок Петра Порошенка «Солідарність», партії «Батьківщина» та «Самопоміч», Радикальну партію О. Ляшка. За її словами, у такому разі кілька політичних сил набрали б приблизно однакову кількість голосів, тож їм було б дуже складно домовлятися.

Дослідження було проведене з 11 по 16 травня 2016 року. Було опитано 2016 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком  АР Крим та окупованих територій Донбасу. Теоретична похибка вибірки - 2,3%.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко заявив, що не допустить дострокових парламентських виборів.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.