НОВИНИ

У Запоріжжі на вулиці невідомі в масках побили журналіста

Сам Остапенко пов’язує напад на себе з професійною діяльністю.

Сьогодні, 24 травня, вранці невідомі у масках напали на журналіста Громадського Телебачення Запоріжжя Анатолія Остапенка. Про це повідомляє hromadske-zp.tv.

Як зазначається, інцидент трапився в центрі Запоріжжя в районі вул. Шкільної в Олександрівському районі. Посеред вулиці до журналіста під'їхало авто з тонованими вікнами, з нього вибігли троє чоловіків у масках, повалили Остапенка на землю і почали його бити. Потім сіли в машину і зникли, нічого з цінних речей не забравши.

При попередньому медичному обстеженні у чоловіка виявили численні забиття та гематоми.

Сам журналіст пов’язує напад на себе з професійною діяльністю. Останнім часом він працював над кількома розслідуваннями щодо корупційних проявів посадовців Запоріжжя та області.

У зв'язку з цим колектив Громадського Телебачення Запоріжжя звернулися до президента України, голови Служби безпеки, генерального прокурора та міністра внутрішніх справ із проханням узяти розслідування нападу на Анатолія Остапенка під особистий контроль.

Нагадаємо, взимку в Харкові група осіб напала на журналістів, які брали участь у рейді з виявлення самовільного будівництва на самовільно захопленій землі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.