НОВИНИ

МЗС направило в РФ ноту протесту після поїздки Мєдвєдєва в окупований Крим

Згідно з заявою, перебування голови російського уряду на території АР Крм є нехтуванням державним суверенітетом України.

МЗС України висловило протест у зв’язку із неузгодженим з українською стороною перебуванням території Криму голови російського уряду Дмітрія Мєдвєдєва. Про це повідомляється на сайті МЗС.

"Перебування Д.Медведєва на території Автономної Республіки Крим є відвертим нехтуванням з боку російської влади державним суверенітетом України, свідченням порушення з боку Російської Федерації Статуту ООН, принципів і норм міжнародного права, свідомого ігнорування цією країною своїх міжнародних зобов’язань. Вся відповідальність за ці та інші порушення покладається на Російську Федерацію як державу-окупанта відповідно до норм міжнародного права, її посадових осіб, а також незаконні «органи кримської влади» та їх представників, які ухвалюють незаконні рішення та вчиняють протиправні дії", – йдеться в заяві.

Як зазначається, російському зовнішньополітичному відомству надіслано відповідну ноту протесту.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр РФ Дмитро Мєдвєдєв 22 травня приїхав до окупованого Севастополя, і до його приїзду землю біля Нахімовського училища пофарбували в зелений колір.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.