НОВИНИ

Мер Дніпропетровська попросив Парубія не підписувати постанову про перейменування міста

За словами Філатова, зміна назви міста не на часі, і багато людей не розуміють, що відбувається.

Міський голова Дніпропетровська Борис Філатов звернувся до голови Верховної Ради Андрія Парубія з проханням не підписувати постанову про перейменування міста. Про це повідомляється на сайті міськради.

За словами Філатова, зміна назви міста не на часі, і багато людей не розуміють, що відбувається.

"Єдине, що залишається міському голові, - просити пана Парубія не підписувати цю постанову. Я звернувся до нього з таким проханням. Подивимося, чи виконає", - заявив Філатов.

Філатов повідомив, що міська влада звернулася до Кабміну та відповідних державних інституцій з проханням дати роз’яснення, що робити з перейменуванням. Міський голова додав, що ситуації, яка склалася з перейменуванням, можна було уникнути, якби колишній склад міськради ухвалив відповідне рішення, не зволікаючи з ним до моменту переходу цих повноважень до Верховної Ради.

«Тоді міська рада не зробила цього свідомо. І залишила це нинішній раді як бомбу уповільненої дії», – сказав міський голова.

За його словами, нині навколо перейменування багато спекуляцій. Деякі політики називають космічні суми, які доведеться витратити місту у зв’язку зі зміною назви. Утім, за словами Філатова, про мільйони не йдеться.

Філатов також зазначив, що до прийняття бюджету на наступний рік Дніпропетровськ буде залишатися Дніпропетровськом, як це прописано в Законі України "Про географічні назви". Зокрема в ст. 7 цього закону йдеться, що перейменування географічних об'єктів набирає чинності одночасно з набранням чинності державного та місцевих бюджетів, оскільки в кошторис повинні бути закладені гроші на зміну назви.

Нагадаємо, 19 травня, Верховна Рада перейменувала Дніпропетровськ на Дніпро.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.