НОВИНИ

У Криму назвали причину знеструмлення півострова

Півострів залишився без світла нібито через розрив дроту на магістралі.

Розрив дроту електромагістралі під Сімферополем став причиною масштабного відключення електроенергії у Криму 20 травня. Про це повідомив так званий «перший віце-прем'єр» окупаційного уряду півострова Маіхаіл Шерємєт.

«Розрив дроту центральної магістралі був в районі цегельного заводу Сімферополя, технічна була ситуація. Електрику відновлено. Електропостачання відновлено. Все нормально», – сказав він.

Раніше міністр енергетики РФ Алєксандр Новак пояснив відключення тим, що «спрацювала автоматика» на магістралі Сімферополь-Кафа.

Як повідомлялося, раніше 20 травня голова окупаційної адміністрації Севастополя Сєргєя Мєняйло заявив про знеструмлення найбільших міст Криму.

Нагадаємо, електропостачання Криму з України припинили 30 грудня, коли впала одна з опор ЛЕП "Каховська-Титан". Згодом лінію відновили, але вона досі знеструмлена, оскільки контракти на постачання енергії на півострів завершилися 1 січня 2016 року. Новий рік без світла зустрів майже кожен четвертий кримчанин.

Також нагадаємо, після припинення енергопостачання з України в окупованому Криму продовжили режим надзвичайної ситуації до 1 травня через енергодефіцит. 18 травня голова окупаційної адміністрації Криму Сєргєй Аксьонов припинив дію режиму. За тиждень до цього окупанти протягнули з Росії четверту гілку так званого енергомосту, який, за висловом президента РФ Владіміра Путіна, «прорвав енергетичну блокаду півострова».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.