НОВИНИ

Найбільші міста Криму знеструмлено

Окупаційна влада наразі не змогла назвати причину.

Найбільші міста Криму у п'ятницю 20 травня знеструмлені з невстановленої причини. Про це повідомили російські ЗМІ з посиланням на голову окупаційної адміністрації Севастополя Сєргєя Мєняйло.

Зокрема, без світла наразі Сімферополь, Севастополь, Ялта і Феодосія. Станом на тепер відомо, що знеструмлення сталося близько 13:30. Мобільний зв’язок на півострові працює зі збоями.

Як повідомлялося, електропостачання Криму з України припинили 30 грудня, коли впала одна з опор ЛЕП "Каховська-Титан". Згодом лінію відновили, але вона досі знеструмлена, оскільки контракти на постачання енергії на півострів завершилися 1 січня 2016 року. Новий рік без світла зустрів майже кожен четвертий кримчанин.

Також нагадаємо, після припинення енергопостачання з України в окупованому Криму продовжили режим надзвичайної ситуації до 1 травня через енергодефіцит. 18 травня голова окупаційної адміністрації Криму Сєргєй Аксьонов припинив дію режиму. За тиждень до цього окупанти протягнули з Росії четверту гілку так званого енергомосту, який, за висловом президента РФ Владіміра Путіна, «прорвав енергетичну блокаду півострова».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.