НОВИНИ

Стало відомо, скільки коштів витратять на перейменування Дніпропетровська

Філатов зауважив, що більшість жителів обласного центру не асоціювали колишню назву з іменем Григорія Петровського.

Витрати, пов'язані з перейменуванням Дніпропетровська в Дніпро, складуть 700-800 тис. грн. Про це повідомив міський голова Борис Філатов.

"Я, як міський голова, і склад виконкому повинні виконувати рішення вищого законодавчого органу держави. І ми його виконаємо. Будь-які спекуляції, пов'язані з тим, що перейменування тягне за собою додаткові витрати з гаманця наших земляків, що людям це буде коштувати якісь гроші, - це не більше, ніж політичний піар. Витрати, пов'язані з перейменуванням, за попередніми оцінками, складуть 700-800 тис. грн ", - заявив Філатов.

Він зауважив, що більшість жителів обласного міста не асоціювали колишню назву з іменем Григорія Петровського. Разом з тим міський голова заявив, що сам він вважає питання про перейменування "суперечливим і несвоєчасним, про що неодноразово повідомляв керівництво Верховної Ради".

Філатов також зазначив, що в рамках декомунізації в місті було перейменовано близько 300 вулиць. Крім того, міський голова закликав усіх бути зваженими у своїх оцінках і висловлюваннях, щоб не провокувати розкол в суспільстві.

Як повідомлялося, 19 травня Верховна Рада 247 голосами прийняла рішення про перейменування Дніпропетровська на Дніпро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.