НОВИНИ

Денис Казанський: Чекати від Луценка реформ у ГПУ навряд чи варто

За словами журналіста, саме відсутність будь-яких результатів роботи Луценка на посаді очільника МВС — та сама головна претензія, котру можна сьогодні висунути і йому самому, й тим нардепам, що голосували за його призначення генпрокурором.

Нинішній генеральний прокурор України Юрій Луценко очолював МВС двічі і за той час він не зробив нічого, що навіть віддалено нагадує реформи Арсена Авакова й Еки Згуладзе. Про це у матеріалі для «Тижня» написав журналіст Денис Казанський.

«Нинішній генпрокурор очолював МВС двічі: у 2005–2006 та 2007–2010-му. У сукупності — чотири роки. За той час Луценко-міністр не зробив нічого, що навіть віддалено нагадує реформи Авакова та Згуладзе. І нехай нову поліцію, створення якої ще триває, є за що критикувати (а вона зберегла багато ганджів старої міліції), є в неї і очевидний прогрес. Той прогрес, якого міністр Луценко навіть не намагався досягти», — зауважив він.

За його словами, «цей сумний, але незаперечний факт свідчить, що і в ГПУ чекати реформ від нього навряд чи варто. Навпаки, після вигнання звідтіля «чужаків» на кшталт Сакварелідзе й Каська тепер уже навряд чи хтось потривожить те затхле болітце».

Казанський наголосив, що саме відсутність будь-яких результатів чотирирічної роботи Луценка на міністерській посаді — та сама головна претензія, котру можна сьогодні висунути і йому самому, й тим нардепам, що голосували за його призначення.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.