НОВИНИ

Авіація Великої Британії піднялася на перехоплення п'яти російських військових літаків

Відзначається, що два літаки Су-27 «Фланкер», літак Іл-18 літали у північних кордонів Естонії. Британські літаки перехопили ще два Су-27.

Літаки Королівських військово-повітряних сил Великої Британії піднялися в повітря при наближенні п'яти російських військових літаків до кордонів Естонії. Про це повідомляється у вівторок, 17 травня, на сайті Міністерства оборони Великої Британії.

Відзначається, що два літаки Су-27 «Фланкер», літак Іл-18 літали у північних кордонів Естонії. Британські літаки перехопили ще два Су-27.

«Російські військові літаки літали без передачі ідентифікаційних кодів і не вступали в зв'язок з регіональним центром управління повітряним рухом», - зазначає Міноборони Великої Британії.

Міністр оборони Великої Британії заявив, що британські літаки були підняті в повітря для відповіді на російську активність вдруге за тиждень.

Відзначається, що за останню ротацію військових сил НАТО в країнах Балтії літаки Великої Британії були підняті в повітря 17 разів і перехопили понад 40 російських літаків.

12 травня повідомлялося, що літаки Великої Британії також піднімалися на перехоплення трьох російських військових літаків над Балтикою.

У лютому 2016 року стало відомо, що Велика Британія відправляла на перехоплення двох російських Ту-160 два винищувачі Typhoon під час їх польоту над Північним морем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.