НОВИНИ

ЗМІ назвали ймовірного покупця фабрики Roshen у Липецьку

Від початку продажу липецької фабрики за два роки її ціна була знижена вдічі.

Кондитерську фабрику концерну Roshen в російському Липецьку може купити холдинг «Слов'янка». Про це з посаланням на свої джерела повідомляє ділове видання «Коммерсантъ».

Водночас голова ради директорів «Слов'янки» Сергій Гусєв не підтвердив і не спростував цієї інформації. «Якщо переговори і йдуть – це комерційна таємниця», – заявив він.

За даними видання, від початку продажу липецької фабрики за два роки її ціна була знижена вдічі: зараз за Roshen просять близько 100 мільйонів доларів.

Зазначимо, «Слов'янка» є одним із найбільших російських кондитерських холдингів. Випускає більше 460 найменувань продукції під брендами «Білочка», «Ведмедик на Півночі», «Маленьке диво» та інші.

Нагадаємо, в січні генеральний директор корпорації Roshen В'ячеслав Москалевський  заявив, що російські активи виставлені на продаж за 200 млн доларів

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко під час прес-конференції у Києві 14 січня заявив про підписання договору про передачу його частки в підприємстві Roshen незалежному трасту.

Також нагадаємо, київська кондитерська фабрика Roshen торік скоротила прибуток у понад три рази.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.